Смерть відвідувача столичного фітнес-клубу: З’явилися подробиці

Фото з відкритих джерел

Остаточні причини смерті чоловіка встановить судмедекспертиза

У Києві в одному з фітнес-клубів напередодні помер відвідувач, який там займався. Він тренувався на біговій доріжці та несподівано впав. Медики, які приїхали на виклик, врятувати чоловіка не змогли. Подробиці трагедії повідомляє "Україна 24".

Відомо, що 40-річний чоловік на біговій доріжці відчув, що йому погано і, знепритомнівши, впав. Йому мав намір допомогти інший відвідувач, який займався поруч. Поки їхала бригада швидкої, він намагався реанімувати потерпілого. Лікаря в закладі не знайшли.

"Він посинів і впав на підлогу без ознак свідомості. Інший відвідувач повідомив працівникові спортивного клубу - консультанту. Разом вони почали проводити реанімаційні заходи. Чоловіки проводили серцево-легеневу реанімацію, а коли приїхали лікарі - застосували кардіодефібрилятор", - розповіла прес-офіцер Подільського управління поліції Ганна Страшук.

Зазначено, що бригада медиків упродовж години робила спроби запустити серце киянина, але безуспішно. Остаточні причини смерті чоловіка встановить судмедекспертиза.

Нагадаємо, вчора у Києві в одному зі столичних фітнес-центрів помер чоловік. Він займався, але якоїсь миті йому стало зле. За інформацією пабліка "Киев Сейчас", йдеться про спортклуб SportLife у ТРЦ Retroville. 

Раніше у Кременчуці помер український легкоатлет, олімпійський чемпіон у штовханні ядра Володимир Кисельов.