Смерть Полякова: Перші результати експертизи з'являться через тиждень, - Монастирський

Вночі в Києві помер депутат Антон Поляков Фото з відкритих джерел

В організмі Антона Полякова виявили метадон

Перші результати експертизи у справі, що пов'язана зі смертю народного депутата Антона Полякова, з'являться мінімум через тиждень. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

"Триває розслідування. Призначена велика кількість експертиз. Я думаю, що згодом уже будуть точні результати експертиз, зокрема і гістологічної - це ще десь мінімум тиждень. Тоді вже можна буде сказати про певну версію, яка буде основною", - сказав Денис Монастирський. 

У МВС додали, що в організмі Полякова виявили метадон. 

"Детальніші відповіді про цю хімічну речовину, про час, можливий спосіб та наслідки її потрапляння у організм Антона Полякова нададуть тільки подальші дослідження експертів", - сказав директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

Новини за темою: Смерть депутата Полякова: Таксист, який віз перед смертю нардепа, змінив свідчення

Нагадаємо, вночі 8 жовтня помер народний депутат Антон Поляков. За фактом його смерті правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство" з позначкою "природна смерть".

Пізніше в Київській міській прокуратурі заявили, що результати судово-медичного дослідження та розтину свідчать про те, що депутат помер внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

9 жовтня нардеп від "Слуги народу" Галина Янченко заявила, що в крові Антона Полякова виявили алкоголь і наркотик метадон. Вона посилалася на результати токсикологічної експертизи.