Словаччина відновила пропуск пасажирських автобусів з України. Що треба знати мандрівникам

Пункт пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке" ДПСУ

Невакциновані громадяни змушені будуть відбути самоізоляцію

Словаччина з 1 серпня відновила пропуск автобусів міжнародного сполучення через пункт пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке". Про це повідомляє прес-служба ДСНС. 

Відновлення автобусних рейсів з Ужгорода до словацького пункту пропуску "Вишнє Немецке" відбудеться о 7.00 ранку за київським часом.

Однак, на громадян, які прибувають до Словаччини з-за кордону, поширюватимуться карантинні обмеження. Зокрема, невакциновані особи від 18 років підлягатимуть самоізоляції терміном 14 діб. Вона може проходити як у домашніх умовах, так і у відповідних установах. Якщо протягом цього часу у мандрівника не виявлено симптомів коронавірусу, самоізоляція може бути завершена.

Новини за темою: Італія відкриває кордони для українців

Також карантин припиняється за умови надання особою негативного результату ПЛР-тесту на коронавірусу. Однак, він повинен бути зроблений не раніше п'ятого дня після прибуття на територію Словаччини. 

Нагадаємо, нещодавно Словаччина дозволила вільний в'їзд для мандрівників з України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19.