Скриня зачинилась на замок: З'явилися подробиці загибелі дітей у Волновасі

Діти померли внаслідок браку кисню

Діти, тіла яких знайшли у старій скрині у Волновасі, померли від асфіксії внаслідок браку кисню. Про це повідомив начальник кримінальної поліції Донецької області Артем Кисько.

Ймовірно, 10-річна дівчинка та 7-річний хлопчик гралися, залізли в скриню і в цей момент вона закрилась на замок. 

"Трупи дітей знайшли в будинку під час огляду слідчим в старій скрині, яка стояла в одній із кімнат. Ймовірно, залишившись самі, діти гралися і залізли до скрині, яка захлопнулася на замок. Причина смерті - асфіксія, внаслідок браку кисню. Бережіть дітей, думайте за них, передбачайте ситуації, попереджуйте, щоб не було таких трагічних скринь, водойм, закинутих будівництв, москітних сіток", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: В Чернівцях відкрили вогонь по автомобілю, в якому були діти

Нагадаємо, поліція отримала повідомлення від місцевої жительки про зникнення двох її неповнолітніх дітей - 10-річної доньки та 7-річного сина. За словами жінки, вранці вона з чоловіком поїхали працювати, залишивши дітей самих, проте після повернення додому не знайшли дітей. Дітей без ознак життя знайшли в старій скрині під час огляду будинку. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". Відомо, що родина перебуває на обліку в соцслужбах, а правоохоронці неодноразово проводили бесіди з батьками щодо належного виконання обов'язків і недопущення зловживання алкоголем.