Скандал навколо Третьякової: Арахамія заявив, що вона не буде знята зі своєї посади

Фото з відкритих джерел

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія засуджує Галину Третьякову за її висловлювання і вважає, що вона має бути покарана

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія не вважає можливим зняття народного депутата від "Слуги народу" Галини Третьякової з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Про це він сказав у коментарі журналістам, передає "Уніан".

Відповідаючи на запитання щодо того, чи можливе зняття її з посади голови комітету, Арахамія сказав: "Мені здається, що ні... Було висловлювання, за висловлювання є покарання, яке визначене Регламентом. Треба це покарання на неї накласти".

Водночас голова фракції додав, що засуджує Третьякову за її висловлювання і вважає, що вона має бути покарана.

Він також зазначив, що соціальний комітет є "дуже важким" і працювати в ньому нелегко.

На запитання УНІАН, чи підтримує фракція "СН" ініціативу щодо зняття Третьякової з головування в комітеті, Арахамія відповів: "Ні, не підтримує". Водночас він додав, що їхня фракція на своєму засіданні це питання ще не обговорювала. А особисто він підтримує лише покарання у вигляді відсторонення її від участі у п'яти засіданнях ВР.

Крім того, на запитання УНІАН щодо заяви члена Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту, народного депутата від "СН" Павла Фролова про те, що до них ще не надійшли звернення щодо ситуації з висловлюваннями Третьякової, Арахамія наголосив, що "не може такого бути".

"Ми направляли. Якщо зараз вони не знайдуть, я одразу ж готовий повторити цю процедуру", - сказав він.

Новини за темою: У мережі з'явилося відео останніх хвилин життя Полякова

Нагадаємо, народний депутат Верховної Ради IX скликання від партії "Слуга народу" Галина Третьякова оскандалилася у Верховній Раді після свого коментаря про смерть народного депутата Антона Полякова.