Штам коронавірусу "Дельта" вже зафіксували у 180 країнах світу, - ВООЗ

За останній тиждень у світі зареєстрували близько 4 мільйони нових випадків коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Штам коронавірусу "Дельта", який уперше виявили на території Індії, зафіксували щонайменше у 180 країнах світу. Про це повідомляє прес-служба ВООЗ.

Зазначається, що штам коронавірусу "Альфа" (відомий як "британський") зафіксували в 193 країнах і територіях, "Бета" (з Південної Африки) - у 142 країнах і територіях, варіант "Гамма" (з Бразилії) - у 96. Щодо варіанту "Дельта", то станом на 14 вересня його виявили у 180 країнах (шість нових країн).

Новини за темою: Штам коронавірусу "Дельта" зафіксували в 174 країнах світу, - ВООЗ

Також у ВООЗ повідомили, що за останній тиждень (6-12 вересня) у світі зареєстрували близько 4 мільйони нових випадків коронавірусу, що є першим значним скороченням тижневих випадків за понад два місяці.

"Усі регіони повідомили про скорочення нових випадків у порівнянні з попереднім тижнем. Кількість смертей, зареєстрованих у всьому світі за останній тиждень, також зменшилась у порівнянні з попереднім: трохи більше 62 тисяч нових смертей", - пояснили в організації.

Водночас Африканський регіон повідомив про збільшення кількості тижневих смертей на 7%, тоді як регіон Південно-Східної Азії повідомив про найбільше скорочення (20%).

За даними Worldometers, станом на 15 вересня загалом у світі виявили понад 226,6 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, померли через наслідки хвороби понад 4,6 млн осіб, одужали – понад 203,4 млн осіб.

Нагадаємо, що у Всесвітній організації охорони здоров'я засудили багаті країни за накопичення вакцин від COVID-19.

Також у ВООЗ заявили, що світ досяг плато захворюваності  на коронавірус, однак це плато на досить високому рівні. Там відзначили, що кожен день у світі фіксують близько 4,5 млн нових випадків коронавірусу і майже 80 тисяч летальних випадків.