Штам коронавірусу "Дельта": З 25 червня запроваджують обмеження на в’їзд на територію України, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Вказана норма почне діяти з 25 червня 2021 року

Станом на 23 червня в Україні зафіксували два випадки коронавірусної хвороби, спричинені новим штамом коронавірусу "Дельта". Зараз пацієнти перебувають в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва під медичним наглядом. Їхній стан стабільний. Про це повідомив заступник міністра - головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

"В Україні зареєстрували два випадки коронавірусної хвороби, спричинені штамом "Дельта". Секвенування вірусу та підтвердження мутації провів Інститут молекулярної біології та генетики 22 червня 2021 року", - повідомив Ігор Кузін.

Він додав, що для зниження ризику поширення штаму коронавірусу "Дельта" в Україні на сьогоднішньому засіданні уряду вже підтримали впровадження низки заходів.

"Громадянам, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного безпосередньо в пунктах пропуску (пунктах контролю). Вказана норма почне діяти з 25 червня 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні зафіксували перші два випадки "індійського" штаму коронавірусу "Дельта".

Нагадаємо, Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України заявив, що станом на 22 червня 2021 року на території України не зафіксовано Delta-штам коронавірусу

За словами глави МОЗ, зараз Україна готується до можливої появи Delta-штаму COVID-19 ("індійського") шляхом вакцинації населення та запровадження обмежень на кордоні для іноземців.