Шмигаль закликав школи повернутися до очного навчання

Фото з відкритих джерел

Таке рішення продиктоване також рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що оскільки невакцинованих педагогів усунено з роботи, учням слід повернутися за парти. Про це йшлося в ефірі ток-шоу "Право на владу" у четвер, 11 листопада, повідомляє "Кореспондент.нет".

"Уряд наполягає на тому, що освіта у всіх навчальних закладах має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі та викладачі усунуті, тому це дозволяє вважати, що 100% колективів мають вакцинацію", - сказав прем'єр.

При цьому він наголосив, що таке рішення продиктоване також рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Таким чином, резюмував Шмигаль, уряд спільно з головами місцевого самоврядування докладуть усіх зусиль, щоб учні та студенти повернулися до класів.

Новини за темою: З понеділка школи Чернівецької області запрацюють у звичному режимі: У регіоні знизилася захворюваність на COVID-19

Нагадаємо, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет назвав кількість шкіл, які зараз перебувають на вимушених канікулах. Також він повідомив, скільки шкіл перебувають на дистанційній формі навчання.

Також дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликав органи освіти якнайшвидше відкрити школи у тих країнах, де мільйони учнів не можуть повернутися до очної форми навчання від початку пандемії COVID-19.