Шмигаль розповів, у скільки Україні обійдеться вакцинація від коронавірусу

Денис Шмигаль Урядовий портал

Всього на вакцини цього року МОЗ просило близько 15 млрд гривень

На вакцинацію від коронавірусу МОЗ просить 15 мільярдів гривень. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Всього на вакцини цього року МОЗ просило близько 15 млрд гривень. Зараз ми робили зміни до бюджету, щоб закрити повністю потребу в цьому році, додатково виділивши 6,5 млрд", - зазначив Шмигаль, підкресливши, що даної суми має вистачити до кінця року.

"Цього достатньо на потреби поточного року. Потреби наступного року формуються зараз. Мінфін формує бюджетну декларацію, відповідно, за поданням МОЗ вони вираховують, скільки треба грошей для завершення вакцинації", - зазначив прем'єр.

На думку Шмигаля, наступного року може бути створений резервний пул вакцин.

"Можливо, якийсь резервний пул вакцин, які повинні бути закуплені в наступному році, якщо треба буде почати повторну вакцинацію, також буде закладений. Тобто цей процес планомірний, міністерства над цим працюють, і я не бачу причин для хвилювання", - зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, Україна збільшила контракт на поставку вакцин від COVID-19 компанії Pfizer.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, у свою чергу, заявив, що Україна досягне колективного імунітету від коронавірусу в наступному році.