Шмигаль описав підготовку до нової хвилі COVID-19

Фото з відкритих джерел

В Україну прибули інноваційні ліки для COVID-пацієнтів

МОЗ готує близько 90 тисяч ліжок у лікарнях для пацієнтів з коронавірусом. Неінфекційні лікувальні установи планують задіяти в три етапи, дивлячись на динаміку зростання інфікованих. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє "Кореспондент.нет".

"Ми активно готуємо лікарні і нашу медичну систему (до погіршення епідемічної ситуації, - ред.). Є три хвилі медустанов - близько 90 тисяч ліжко-місць для хворих на коронавірус. Перша хвиля лікарень - це більш як 35 тисяч ліжок, які практично на 100% забезпечені киснем", - сказав прем'єр, виступаючи у Верховній Раді під час години запитань до уряду.

Він додав, що у медиків є напрацьовані та ефективні протоколи лікування, а також у країну прибули інноваційні ліки для COVID-пацієнтів.

Глава Кабміну підкреслив, що в Україні щодня спостерігається зростання хворих на коронавірус і госпіталізованих. При цьому понад 98% ушпиталених - невакциновані.

Прем'єр додав, що вакцинація - єдиний шлях до подолання епідемії.

"Найближчими місяцями ми очікуємо щотижневі поставки по майже півмільйона доз вакцини Pfizer. Крім того, маємо налагоджену інфраструктуру для її поширення і забезпечення холодового ланцюга", - сказав Денис Шмигаль.

Він також зазначив, що на сьогодні в Україні є понад 10 млн доз вакцин і закликав усіх українців, включно з народними депутатами, вакцинуватися проти коронавірусу.

Новини за темою: У МОЗ пропонують громадянам долучитися до досліджень ліків проти COVID-19

Нагадаємо, в МОЗ пропонують громадянам долучитися до досліджень ліків проти COVID-19.