Школи Одеси з 18 жовтня переходять на дистанційну роботу

Фото з відкритих джерел

За словами директора Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олени Буйневич, таке рішення ухвалено з урахуванням погіршення в місті епідситуації з COVID-19

В Одесі через поширення COVID-19 школи з 18 жовтня переходять на дистанційну роботу. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Вона пояснила, що таке рішення ухвалено з урахуванням погіршення в місті епідситуації з COVID-19. За її словами, майже 200 класів вже закриті на карантин за рекомендаціями Міносвіти.

"З 18 жовтня на тиждень рекомендується школам міста дистанційне навчання. З 25 жовтня по 29 жовтня включно - осінні канікули", - повідомила Буйневич.

Новини за темою: В Україні понад 140 шкіл перевели на дистанційне навчання

Варто зазначити, що Національна комісія з питань ТЕБ і НС пропонує Міністерству освіти і науки рекомендувати перенести початок шкільних канікул з 25 на 18 жовтня. За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, це дозволить стримати епідпроцес.

Проте, як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, у столиці наразі немає причин для дострокового початку канікул. Тож діти в усіх школах Києва підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня.