Школи Івано-Франківська йдуть на канікули на тиждень раніше, - мер Марцінків

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків Фото з відкритих джерел

Таке рішення було ухвалено для покращення епідемічної ситуації в регіоні

Осінні шкільні канікули в Івано-Франківську розпочнуться на тиждень раніше. Таке рішення було ухвалено для покращення епідемічної ситуації в регіоні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

"З 18 жовтня школи нашої громади йдуть на канікули! Це хороші новини для діток. Планово канікули мали розпочатись 25 жовтня, та щойно на оперативній нараді вирішили перенести їх на тиждень раніше. Дітки відпочинуть, а також це дозволить попередити захворюваність. Як на ковід, так і на сезонні хвороби", - написав Марцінків.

Новини за темою: Мер Івано-Франківська пригрозив звільненням невакцинованим від COVID-19 працівникам міськради

Раніше міністр освіти України Сергій Шкарлет повідомив, що принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 отримали майже 84% освітян. Найвищий показник імунізації демонструє Миколаївська область.

Також міністр освіти повідомляв, що в Україні під час дистанційного навчання рівень освіти знизився на 8%. Так, з березня 2020 року частина навчального процесу в українських школах була переведена в режим онлайн. Це пов'язано із карантинними обмеженнями через пандемію коронавірусу.