Школам України рекомендують почати осінні канікули з 18 жовтня, - Ляшко

Фото з відкритих джерел

Передбачається, що це дозволить стримати епідпроцес

Національна комісія з питань ТЕБ і НС пропонує Міністерству освіти і науки рекомендувати перенести початок шкільних канікул з 25 на 18 жовтня. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За словами міністра, це дозволить стримати епідпроцес. При цьому наразі невідомо, скільки триватимуть осінні канікули цьогоріч. "Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати", - висловився урядовець.

Водночас він додав, що навчальний процес безпосередньо пов'язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення. "Зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення", - сказав Ляшко.

Новини за темою: Школи Івано-Франківська йдуть на канікули на тиждень раніше, - мер Марцінків

Раніше повідомлялося, що харківські школярі на тиждень раніше підуть на канікули, щоб стримати поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Осінні канікули у харківських школах розпочнуться з наступного понеділка, 18 жовтня.