Шанс повернути втрачену субсидію є - треба йти до органів місцевого самоврядування, - Гнатуш

pnk.tv

За рахунок децентралізації органи місцевого самоврядування уповноважені допомагати вразливим верствам населення, каже Гнатуш

Уряд передбачає скорочення субсидій для населення, адже вже напрацьовані нові критерії для отримувачів допомоги. Людям, які втратили субсидію, потрібно звертатися до органів місцевого самоврядування, де можуть все ж таки надати цю підтримку.

Про це в ефірі "Першого Незалежного" повідомив директор ТзОВ "Енергія-Новояворівськ" Андрій Гнатуш.

"Хочу звернути увагу телеглядачів: якщо вам відмовили у субсидії, ви маєте право звернутися до органів місцевого самоврядування. В нас зараз іде політика децентралізації, і бюджети передбачають наявність отаких коштів, які можуть спрямуватися на підтримку вразливих соціальних груп", - сказав Гнатуш.

Він також повідомив, що, за оцінками екс-міністра соціальної політики Андрія Реви, кількість субсидій в Україні скоротиться з 3 млн до 2 млн.

"Кількість субсидій знизиться від 3 млн до 2 млн. Це слова екс-міністра соцполітики Реви. Ми з ним вчора спілкувались, він приблизно для себе рахує так", - додав директор ТзОВ "Енергія - Новояворівськ".

Однак влада повинна прагнути не до роздачі субсидій, а до відновлення економіки, щоб люди не потребували цієї допомоги, каже Гнатуш.

"Але акцентуватися потрібно, в першу чергу, на розвитку економіки, і всі кредити, які залучають в державу, - їх треба не проїдати і не віддавати за додаткову "дозу", а спрямувати в напрямки, які будуть приносити дохід. Вони ще в нас, слава богу, є", - підсумував гість студії.

Нагадаємо, із наступного опалювального сезону в Україні третина субсидіантів може втратити доступ до субсидій. Про це заявив економічний аналітик Віктор Скаршевський.