Шабовта: Український газ нам втюхуватимуть за європейськими цінами

Сергій Шабовта Фото з відкритих джерел

Мерзенність влади полягає в тому, що видобутий в Україні за зовсім іншою собівартістю газ нам будуть втюхувати і безжально обпалювати європейськими цінами. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив експерт з питань безпеки Сергій Шабовта.

"Безумовно, ми все-таки знаходимося в системі координат пов'язаних, на жаль, із європейськими хабами. З іншого боку, в Україні зберігається ситуація з нашим внутрішнім лукавством, так, нас обжимають, але внутрішній видобуток є власного газу, і ця мерзенність полягає в тому, що видобутий в Україні за зовсім іншою собівартістю газ нам будуть втюхувати і безжально обпалювати європейськими цінами, і це проблема", - повідомив Шабовта.

Експерт також вважає, що владу, яка легко продала українську землю, владу, яка готова з суверенітетом країни робити все що завгодно - розпоряджатися ним на свій розсуд, можна боятися і в тому плані, що вона готова своє населення заморожувати, пішовши на якісь складні принципи.

Нагадаємо, 14 вересня ціна на газ у Європі встановила новий рекорд - 800 доларів за тисячу кубометрів. 

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на прес-конференції заявив, що для побутових споживачів в Україні ціни на газ не зміняться незважаючи на рекордне подорожчання природного газу в Європі. За словами прем'єра, річний тариф діятиме як мінімум до травня 2022 року.