Сестра Олега Сенцова назвала життя в Україні пеклом і повертається до Росії

Страна.ua

Двоюрідна сестра режисера Олега Сенцова Наталія Каплан написала емоційний пост у Фейсбуці з приводу України

Двоюрідна сестра режисера Олега Сенцова Наталія Каплан написала емоційний пост у Фейсбуці з приводу України. Вона обматюкала нашу державу, назвала її найгіршою країною для еміграції і заявила, що повертається додому - до Росії.

Пост з'явився пізно ввечері 20 вересня.

"Нах@й Україну. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїжджайте сюди. 5 років пекла. А я рада, що пакую валізи і повертаюся додому", - сказано в записі.

У коментарях Каплан не уточнила, що стало причиною такої негативної реакції і поштовхом до рішення повернутися в Росію. Також вона спростувала підозри коментаторів у тому, що її сторінку зламали.

"Мене не зламали. Але я тут буквально вмираю. Я не можу тут жити. І нехай це буде для українців доказом, що не брати", - висловилася жінка.

На запитання однієї з коментаторів, чи говорила Наталя про своє рішення брату (тобто Сенцову), та написала: "нах@й брата".

Страна.ua

Цікаво, що ще 17 травня 2019 року Каплан раділа набуттю українського громадянства все в тому ж Фейсбуці.

"Сталося! Я громадянка України!"- написала вона тоді українською мовою.

Страна.ua

А 25 серпня 2020 року жінка дякувала Україні і ставила її в приклад Росії.

"Я приїхала до Києва восени 2014 року. І ось тут у мене стався перелом мозку. У нас же теж були протести, була Болотна, ми і в плані протестів хохлів випередили. Але чого ми домоглися? А вони домоглися. І я пишаюся цією країною і я дуже вдячна факту, що я тут і мене прийняли", - заявила вона тоді.

Страна.ua

Як повідомили журналісти, Каплан приїхала до Києва з Росії.