Серед працівників секретаріату Кабміну 98,7% вакцинованих або перехворілих на коронавірус

Фото з відкритих джерел

Проте невідомо, скільки невакцинованих співробітників секретаріату та структурних підрозділів було відсторонено від роботи з 8 листопада

У секретаріаті Кабінету міністрів України заявляють, що 98,7% із 667 зі співробітників вакциновані проти COVID-19 або перехворіли на цю хворобу. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У секретаріаті Кабінету Міністрів працюють 667 співробітників. З них, зокрема, отримали щеплення однією дозою вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, повністю щеплені (отримали дві дози), перехворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19 протягом останніх шести місяців 98,7% працівників", - йдеться у відповіді секретаріату уряду на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Водночас у Кабміні не відповіли на запитання, скільки невакцинованих співробітників секретаріату та структурних підрозділів було відсторонено від роботи з 8 листопада.

Новини за темою: Вакцинація в Україні: Найгірші показники - на Закарпатті та Волині

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомляв, що в Україні працівники держсектору та освіти будуть відсторонені від роботи, якщо відмовляться вакцинуватися проти коронавірусу.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що в Україні не будуть вводити обов’язкову вакцинацію від коронавірусу. Він заявив, що влада не може вводити обов'язкову вакцинацію для конкретної людини, але може ввести обов'язок бути вакцинованими колективам навчальних закладiв.