СБУ проводить антитерористичні навчання в Херсонській області, можливе обмеження руху транспорту і перевірка документів

У Херсоні пройдуть масштабні антитерористичні навчання СБУ Фото з відкритих джерел

Навчання триватимуть протягом двох днів - 11 і 12 жовтня

У Херсонській області розпочалися антитерористичні навчання Служби безпеки України. В окремих районах можливе обмеження транспорту і перевірка документів. Про це повідомляє прес-центр регіонального управління СБУ.

Зазначається, що навчання триватимуть протягом двох днів - 11 і 12 жовтня. Вони будуть проходити в умовах, максимально наближених до реальних.

В СБУ попередили, що під час навчань у Генічеському районі можуть тимчасово вводити особливий режим, зокрема обмеження або заборона руху транспорту і пішоходів. Також можуть перевіряти документи, що засвідчують особу, особисті речі, автомобілі.

У відомстві просять громадян зберігати спокій і з розумінням поставитися до деяких незручностей і дотримуватися правил особистої безпеки.

Новини за темою: СБУ провела антитерористичні навчання біля північного кордону України

Раніше стало відомо, що підрозділи Національної поліції і Служби безпеки України провели масштабні антитерористичні навчання у Житомирській області. 

Нагадаємо, під Києвом на військовому полігоні під час навчань загинув 24-річний боєць Національної гвардії України Роман Олекса. Зазначається, що трагедія сталася ще 28 вересня під час відпрацювання польового рейду, коли воїн отримав тяжкі травми.