Саакашвілі продовжує голодування і відмовиться від екстрадиції в Україну, – адвокат

фото з відкритих джерел

У листі до членів своєї партії "Єдиний національний рух" Саакашвілі підкреслює, що задоволений результатами муніципальних виборів, і закликає своїх однодумців продовжувати боротьбу

Екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі продовжує голодування в тюрмі і, швидше за все, відмовиться від екстрадиції в Україну. Про це журналістам заявив його адвокат Георгій Чівіашвілі, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Новости-Грузия".

У понеділок адвокати Саакашвілі вперше відвідали його в пенітенціарній установі №12 у Руставі, куди політик був поміщений після затримання 1 жовтня. Допускати туди юристів в неробочі дні адміністрація в'язниці відмовлялася.

"Він бадьорий. Продовжує голодування і вважає, що в такій формі виражається продовження боротьби. Його позиція, що боротьба повинна продовжиться... Що стосується питання екстрадиції, позиція Михеїла Саакашвілі з приводу цього питання полягає в тому, що він приїхав до Грузії, на свою батьківщину, і планує політичну боротьбу. Напевно, він відмовиться від екстрадиції", - заявив Чівіашвілі.

Адвокати також зачитали лист Михеїла Саакашвілі, в якому він звертається до членів своєї партії "Єдиний національний рух". Екс-президент підкреслює, що задоволений результатами муніципальних виборів і закликає своїх однодумців продовжувати боротьбу.

"У нас відмінні результати по цьому останньому референдуму. На місцевих виборах цей уряд завжди дуже легко програвав... Коли вони думали, що люди нарешті зламані, в кожному великому місті проводиться другий тур виборів, в деяких з цих міст їх випереджає "Єдиний національний рух". Це означає тільки одне - ми не просто не розслабимося, ми будемо боротися ще більше. Дні уряду "Грузинської мрії" полічені. Пишаюся вами", - пише Саакашвілі у листі.

У понеділок біля Руставської в'язниці прихильники екс-президента Грузії планують провести першу масштабну акцію з вимогою його звільнення. Мітинг розпочнеться о 15:00, біля стін пенітенціарної установи вже мобілізовано велику кількість поліцейських, у тому числі спецназ.

Новини за темою: Саакашвілі не завадить українсько-грузинським відносинам, - прем'єр-міністр Гарібашвілі

Нагадаємо, Грузія не розглядає можливість екстрадиції затриманого Міхеїла Саакашвілі в Україну. Про це заявив віце-прем'єр Цулукіані.