Розвідка готує нову операцію з евакуації українців із Афганістану, - ЗМІ

Евакуйовані з Афганістану 22 серпня

Twitter / Володимир Зеленський

У попередні рази не вийшло забрати всіх українців

Головне управління розвідки Міністерства оборони готує нову операцію з евакуації українців із Афганістану. Про це повідомляє "Бабель" з посиланням на співробітника ГУР.

За словами співрозмовника видання, в попередні рази не вийшло забрати всіх українців, тому наразі опрацьовуються ще кілька сценаріїв евакуації решти людей.

Водночас він розповів, що  спецоперацію з евакуації українців і біженців із Афганістану українські розвідники розпочали 16 серпня. Майже через два тижні після цього, 28 серпня, співробітники ГУР повернулися до України.

Нагадаємо, 22 серпня в Києві також приземлився літак із евакуйованими людьми з Афганістану. Тоді додому повернувся 31 українець.

28 серпня з афганістанського Кабула вилетіли три літаки з близько 400 людьми, яких евакуйовувала Україна. У літаках перебували багато громадян України, а також були присутні громадяни США, зокрема журналісти.

Новини за темою: Близько 200 українців просять про евакуацію з Афганістану, - МЗС

Згодом очільник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна евакуювала всіх своїх громадян, які заявили про бажання залишити Афганістан. При цьому чиновник не виключив, що в Афганістані могли залишитися українці, які ще потребують евакуації.