Російському акторові з "Вулиць розбитих ліхтарів" заборонили в'їзд до України, - ЗМІ

Оскар Кучера Фото з відкритих джерел

За даними ЗМІ, йдеться про Оскара Кучеру

Українські прикордонники в аеропорту "Жуляни" заборонили на три роки в'їзд російському акторові й телеведучому. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

Зазначається, що росіянин 1974 року народження прибув до України з наявною посвідкою на тимчасове проживання в нашій країні. Але виявилося, що він незаконно відвідував тимчасово окупований Крим.

Сьогодні, 30 червня, громадянин РФ залишав Україну рейсом Київ - Варшава. Після оформлення його на виліт прикордонники на три роки заборонили акторові в'їзд на територію України. Крім того, Держприкордонслужба готує листа до Державної міграційної служби з ініціативою анулювати іноземцю посвідку на проживання.

Як повідомляє Liga з посиланням на джерело в правоохоронних органах, ідеться про Оскара Кучеру, який відомий за серіалами "Вулиці розбитих ліхтарів" та "Солдати".

Новини за темою: Україна заборонила в'їзд пʼятьом іноземцям за зйомки фільму в окупованому Криму

Нагадаємо, 23 червня Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням СБУ внесло російського співака Філіпа Кіркорова до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Через кілька днів Кіркорова виключили з чорного списку на прохання Служби безпеки України.