Росія понесе відповідальність за залучення жителів тимчасово окупованих територій до виборів у РФ, - Кулеба

Фото з відкритих джерел

За словами міністра МЗС України Дмитра Кулеби, такі випадки не поодинокі, Росія свідомо порушує свої зобов’язання як держави-окупанта

Росія понесе відповідальність за залучення жителів тимчасово окупованих територій України до голосування на виборах у Держдуму РФ. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, пише УНН.

“На жаль, такі випадки (залучення людей з окупованих територій України до виборів у РФ, - ред.) вже були, Росія в цьому випадку абсолютно свідомо порушує свої зобов’язання як держави-окупанта на цих територіях. Мінські домовленості Росія порушила вже таку кількість разів, що в принципі нічого нового принципово не сталось. Але нічого кращого за Мінські домовленості у нас немає”, - сказав Кулеба.

“Що ми робимо зараз: ви можете побачити у найближчі дні реакцію світу, який не визнає ці вибори саме на окупованих територіях. Ми чітко зафіксуємо ці порушення”, - зазначив міністр.

Як приклад Кулеба навів розслідування у кримінальній справі, коли правоохоронці збирають докази злочинів. З його слів, так само відбувається і зараз.

“Ми зараз на стадії фіксації цих злочинів, прийде час і, я переконаний, Росія понесе за це відповідальність”, - додав дипломат.

Новини за темою: Україна введе санкції за вибори до Держдуми РФ в ОРДЛО і Криму

Нагадаємо, в Російській Федерації пройшли вибори до Держдуми. Близько 150 тисяч українців побували на виборах у Росії.