Романченко: Україна не мала б проблем із вакциною від COVID-19, якби влада реалізувала домовленості Медведчука

Фото з відкритих джерел
Україна, так само як і Ізраїль, мала можливість виготовляти вакцину від коронавірусної інфекції на своїй території.

Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний аналітик Віталій Романченко, пише "Взгляд".

"Ізраїль домовився з компанією Pfizer і виготовляє на свій території вакцину цього виробника. Тому у них немає проблем з кількістю препарату. Те ж саме могла зробити і Україна, коли голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук поїхав до Росії і домовився з вищим керівництвом Російської Федерації, зокрема з президентом РФ Володимиром Путіним, про те, що Україна отримає ліцензію і технологію виготовлення вакцини "Супутник V". Ми могли виготовляти на нашому вітчизняному підприємстві вакцину і бути захищеними, набагато краще підготовленими для вирішення цієї проблеми (боротьби з коронавірусною інфекцією. – Ред.)", - пояснив експерт.

Однак, зазначив політичний аналітик, глава МОЗ України Максим Степанов вирішив, що Віктор Медведчук зі своїми пропозиціями щодо вакцини нібито "недоречний".

"Віктор Медведчук у даному конкретному випадку зробив набагато більше стосовно захисту українців від поширення коронавірусу, ніж Степанов", – переконаний Віталій Романченко.

Назвати дії влади в боротьбі з коронавірусом інакше, ніж геноцидом українського народу, не можна. Про це сказано в заяві партії ОПЗЖ.

"І його (геноциду. – Ред.) можна було б уникнути, якби влада пішла на придбання єдиної реально доступної їй вакцини – російської "Супутник V" – або почала б її виробництво в Україні", - підкреслили в політсилі.