РНБО прогнозує понад тисячу смертей від коронавірусу щодоби

Фото з відкритих джерел

Україна входить у пік захворюваності

Україна починає входити в пік захворюваності на COVID-19, що може призвести до понад тисячі смертей від коронавірусу на добу. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу.

Згідно з прогнозами, кількість нових хворих на коронавірус зростатиме. "Ми зараз тільки починаємо входити в пік коронавірусу. Велика проблема на сьогодні, що невакциновані люди потрапляють до лікарень. Сьогодні у нас рекорд по смертності від COVID-19. Це дуже страшна ситуація. Кількість людей, які будуть гинути від COVID-19, може перевалити за тисячу осіб", - сказав секретар РНБО.

При цьому він додав, що наразі від коронавірусу помирають невакциновані люди. "Ті, хто відправляються на кладовища, - це люди, які не вакцинувалися. Це 99,9% людей, які не прищепилися. Якщо далі хтось хоче відправляти своїх родичів і близьких туди, то можете продовжувати робити вигляд, що цього (вакцинуватися, - ред.) робити не треба", - висловився Данілов.

Новини за темою: Новий варіант коронавірусу Delta Plus: Ключові симптоми і важкість перебігу найбільш загрозливого штаму

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що до кінця жовтня МОЗ України очікує на пік хвилі коронавірусу. Спад захворюваності очікують до кінця 2021 року.