Радуцький дав прогноз щодо рівня вакцинації українців до кінця 2021 року

Фото з відкритих джерел

МОЗ розробляє систему, щоб особи з підвищеним ризиком ускладнень від COVID-19 ще цього року змогли щепитися третьою, бустерною, дозою вакцини

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від "Слуги народу" Михайло Радуцький не виключає, що до кінця року від COVID-19 може бути вакциновано 60% населення України. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "Уніан".

"Якщо ми не будемо знижувати темпи вакцинації, які є на сьогоднішній день (а це, в середньому, близько 300 тисяч вакцинацій на добу)... то з такими темпами, як каже Міністерство охорони здоров'я, до кінця року ми можемо вийти на 60% вакцинованих (громадян України, - "Уніан")", - зауважив Радуцький.

Також він додав, що наразі МОЗ розробляє систему, щоб особи з підвищеним ризиком ускладнень від COVID-19, зокрема літні люди та з хронічними захворюваннями, ще цього року змогли щепитися третьою, бустерною, дозою вакцини.

Новини за темою: Щеплення проти COVID-19 необхідно буде робити щороку, - гендиректор BioNTech

Нагадаємо, у Києві проти COVID-19 зроблено майже 3 мільйони щеплень.

Варто зазначити, що Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями про участь у програмі виплат у розмірі 1 тис. грн для вакцинованих проти COVID-19.