Рада ухвалила і доповнила закон про соціальний захист медиків, які постраждали від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Йдеться про страхові виплати у разі настання інвалідності чи смерті внаслідок інфікування коронавірусною хворобою COVID-19 на робочому місці

Верховна Рада ухвалила закон щодо врегулювання питання соціального захисту постраждалих від коронавірусної хвороби медичних працівників закладів охорони здоров’я всіх форм власності. Відповідний законопроект №6192 в цілому підтримали 320 народних депутатів, повідомляє "Укрінформ".

Ухвалений документ поширює норми Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо страхових виплат у разі настання інвалідності чи смерті внаслідок інфікування коронавірусною хворобою COVID-19 на робочому місці, на медичних працівників приватних закладів охорони здоров’я та найманих медичних працівників фізичних осіб – підприємців, а також медиків, які працюють як самозайняті особи.

Закон також поновлює право медичних працівників приватних закладів охорони здоров’я або їх рідних, якщо вони дотепер не отримали належні страхові виплати через наявну прогалину в законодавстві.

Новини за темою: Медики цього тижня доотримають 300% надбавки за роботу з хворими на COVID-19, - Ляшко

Нагадаємо, як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, фінансування ковідних лікарень буде збільшено майже на 15%.