ПЦУ запустила власний мобільний додаток з особистим кабінетом та картою храмів

Фото з відкритих джерел

У застосунку "Моя Церква" подано актуальні новини ПЦУ, молитовник, православний церковний календар, карту храмів ПЦУ

Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок "Моя Церква", який має слугувати "взаємодії та духовного спілкування з вірянами", пише УНН з посиланням на соцмережі ПЦУ.

“Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок „Моя Церква“ — ще один місток взаємодії та духовного спілкування з вірянами. Сьогодні в приміщенні Київської православної богословської академії відбулася презентація застосунку. Її, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, провів речник Київської Митрополії Православної Церкви України архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій”, — повідомили у ПЦУ.

Як зазначили у Православній Церкві України: “У першому релізі застосунку „Моя Церква“ подано інформацію, яка є найбільш затребуваною у вірян: актуальні новини ПЦУ, молитовник, православний церковний календар, карту храмів ПЦУ — наразі в додатку понад 4500 храмів, і база поповнюється. Особистий кабінет дозволяє персоналізувати застосунок, а для тих, хто хоче поспілкуватися на теми духовного життя, є прямий онлайн-чат зі священником”.

“На основі цього застосунку Церква в майбутньому планує розвивати свою присутність в цифровому просторі, — зазначив архієпископ Євстратій. — Перший реліз має тестовий характер, ми прагнемо почути вірян, яку інформацію про Церкву та від Церкви вони хотіли б мати у своєму смартфоні. Однак спілкування через додаток, як і всяке віртуальне спілкування, не може і не буде заміняти для вірян особисте спілкування зі священиком, молитву в храмі та участь в богослужінні й таїнствах”.

Новини за темою: Релігійний туризм: Храми, в яких не лише молилися, але й боронили Україну

Нагадаємо, 3 вересня 2021 року прихильники ПЦУ захопили Іоанно-Богословський храм канонічної Церкви в селі Красносілка Вінницької області.