Приїзд держсекретаря США: У Києві поліція та Нацгвардія перекрили Михайлівську площу

Ентоні Блінкен

Поліція та Нацгвардія повністю перекрили Михайлівську площу, де розташована будівля МЗС

Державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з робочим візитом. Поліція та Нацгвардія повністю перекрили Михайлівську площу. Про це повідомляє "Политика Страны" у Телеграм-каналі.

"У Києві перед приїздом Блінкена поліція і Нацгвардія повністю перекрили Михайлівську площу, де розташована будівля МЗС (куди держсекретар США прибуде о 9:40) і Михайлівський Золотоверхий собор (туди Блінкен приїде о 10:20)", - йдеться в повідомленні.

За повідомленням PavlovskyNews, кортеж держсекретаря США Ентоні Блінкена виїхав із військового аеродрому в Борисполі під Києвом.

"У ці хвилини Блінкен в'їхав до Києва. Автомобілі поліції перекривають всі смуги, щоб кортеж не можна було обігнати. На самому в'їзді до міста поліція відсікла звичайні автомобілі від кортежу, який попрямував у бік центру столиці", - наголошується у пабліку.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з робочим візитом.

Глави української та американської дипломатії проведуть переговори про розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії в політичній та сфері безпеки, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.

Також Ентоні Блінкен проведе зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, іншими високопоставленими особами та представниками громадянського суспільства.