Прогноз погоди: В Україні хмарно з проясненнями, вдень до 8 градусів тепла

Фото з відкритих джерел

В усіх областях вітер південно-західний, 5-10 м/с

Сьогодні, 25 листопада, за даними Укргідрометцентру, по всій території України буде хмарно з проясненнями. Температура повітря вдень коливатиметься від +3 до +8 градусів тепла, опадів не передбачається. Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

За даними синоптиків, на півночі та у центрі України вночі від 0 до +2 градусів, вдень +3...+5 градусів тепла. Вітер південно-західний, 5-10 м/с, без опадів, хмарно з проясненнями.

У східних областях вночі мороз від -4…-7 градусів, вдень +2…+5 градусів тепла. Вітер південно-західний, 5-10 м/с, опадів не передбачається, вдень також буде хмарно, але визиратиме сонце.

На заході України сьогодні вночі від -2 до -4 градусів морозу, вдень від +4 до +8 градусів тепла. Південно-західний вітер, 5-10 м/с. Опадів синоптики не прогнозують, вдень буде трохи хмарно, але з проясненнями.

На півдні України вночі від -3 до -5 градусів морозу, вдень буде відчутно тепліше – від +5 до +8 градусів тепла. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Опадів не передбачається. Буде хмарно, але вдень визиратиме сонце. У Криму вночі від -1 градусу морозу до +1 градусу тепла, вдень прогнозується +5…+7 градусів тепла. Південно-західний вітер, 5-10 м/с, вдень хмарно, але з проясненнями, опадів не буде.

Укргідрометцентр

Новини за темою: У Магаданській області РФ загорілася суха трава у тундрі в 15-градусний мороз

Нагадаємо, уряд затвердив Стратегію розвитку гідрометеорологічної діяльності в Україні до 2030 року. Таким чином в Україні планується підвищити точність прогнозів погоди.