Прогноз погоди на 20 листопада: Тепло, подекуди дощитиме

Фото з відкритих джерел

Вночі можливий мокрий сніг

У суботу, 20 листопада, погода Україні буде досить теплою . У західних та північних регіонах опадів не прогнозують. Натомість в інших областях дощитиме, а вночі навіть випаде мокрий сніг. Температура повітря коливатиметься від +6 на Закарпатті до +13 в Одеській області. Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

У південних областях 20 листопада буде найтепліше. В Одеській області температура повітря підніметься аж до +11...+13 градусів. Протягом дня дощитиме.

На Заході у суботу - без опадів. Температура повітря коливатиметься у межах +9...+11 градусів. Лише на Закарпатті відчутно похолодає, там вдень прогнозують +6...+8.

У північних областях буде хмарно, але опадів там не прогнозують. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до +8...+10 градусів. При цьому, вночі на Сумщині можуть вдарити морози, випаде мокрий сніг.

На Сході протягом дня дощитиме. Вдень температура повітря коливатиметься у межах +8...+10 градусів, а вночі опуститься до нуля - там також прогнозують мокрий сніг.

Погода в Україні 20 листопада

У Києві в ніч на 20 листопада дощитиме, але снігу не буде. Вдень - без істотних опадів. Температура повітря у столиці підніметься до +9...+11 градусів.