Пріоритет "Опозиційної платформи - За життя" - соціальний захист українців, а не комфорт чиновників

ОПЗЖ

Відкрите звернення "Опозиційної платформи - За життя" до українських пенсіонерів

Відкрите звернення "Опозиційної платформи - За життя" до українських пенсіонерів

Дорогі пенсіонери!

Влада постійно говорить вам про те, в якому складному становищі перебуває країна. Цим обґрунтовується зростання тарифів і цін, мізерні пенсії та скорочення доступу до комунальних субсидій.

У "уряду реформаторів" немає грошей у бюджеті. Тому зростання пенсій в рази відстає від зростання цін. Не виконують рішення Конституційного Суду щодо відновлення пільг чорнобильцям, ветеранам та багатодітним сім'ям. Тому по домівках одержувачів комунальних субсидій відправляють інспектора, щоб взяти на олівець усі "предмети розкоші", якими, на думку міністрів, набиті квартири простих українців. Ще й колектори отримали можливість стягувати комунальні борги з банківських рахунків боржників.

Становище країни та людей дійсно важке. З кожним днем зростає державний борг. Збільшується заборгованість із зарплат і комунальних платежів. Щоб хоч якось звести кінці з кінцями, уряд розпродає за копійки землю і стратегічні підприємства, здає "у концесію" порти і вузлові об'єкти інфраструктури.

Але хіба можуть криза та економічні труднощі стати на шляху влади, яка прагне свята? Адже важке становище українського народу не стало причиною зниження зарплат іноземних наглядачів, які доводять державні компанії до банкрутства. Як не стало воно причиною скорочення апетиту чинуш, що сидять на корупційних "схемах" "великих будівництв" і дерибану.

Зе-влада готується пишно відсвяткувати 30-річчя Незалежності. Але не наданням допомоги людям, а новими витратами на себе рідну. На свою помпезність і зручність. Саме так можна розцінити рішення уряду скасувати ліміти на витрати на оренду автомобілів, пов’язані з проведенням урочистих заходів. Влада бажає покататися "з вітерцем", незважаючи на те що для цього доведеться пустити на вітер державні гроші, необхідні для соціального захисту пенсіонерів. І скільки ще таких рішень вони ухвалять!

Ми всі пишаємося незалежністю. Це головне свято для українських громадян. Кожен із нас хоче, щоб Україна була процвітаючою, соціальною державою, як це передбачено Декларацією про державний суверенітет. Ми хочемо, щоб наша молодь могла жити, вчитися і працювати у своїй країні. А пенсіонери могли гідно жити, не випрошуючи подачки у чиновників. Але з цією владою - цього не буде.

Україна має для цього необхідні ресурси та можливості. Але потрібно припинити влаштовувати шоу і смітити грошима. Не оплачувати "представницькі витрати" чиновників. Не видавати премії за провали в роботі та зраду інтересів країни. Потрібні не урочистості на показ, а інвестиції в розвиток і дієва допомога людям. Але ця влада цього не робитиме.

Сьогодні ми говоримо: тільки відставка "зеленої" влади і зміна курсу виведе Україну з економічної кризи. Тільки вибори і перемога ОПЗЖ дозволить вирішити це завдання. Ми закликаємо вас підтримати нас у майбутньому. Тому що наш пріоритет - це соціальний захист і добробут простих українців, а не комфорт чиновників!