Повідомлення про замінування у Києві: Станцію метро "Золоті ворота" відкрили, а "Палац спорту" закрили на перевірку

Станція "Палац спорту"

Главком

Станція метро "Золоті ворота" працює у звичному режимі, тепер закрили на вхід та вихід "Палац спорту"

Сьогодні, 17 червня, у Києві через анонімні повідомлення про замінування станцій столичного метрополітену, вибухотехніки перевіряють пересадочні вузли та станції на наявність вибухонебезпечних предметів. Станцію "Золоті ворота" та пересадочний вузол відкрито, вони працюють у звичному режимі. Проте станція метро "Палац спорту" та пересадочний вузол зачинено на вхід та вихід. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація в телеграм-каналі.

"Станція метро "Палац спорту" та пересадочний вузол зачинено на вхід та вихід. Станцію "Золоті ворота" та пересадочний вузол оглянуто. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Станція працює у звичайному режимі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 17 червня, через анонімне повідомлення про мінування столичну станцію метро "Хрещатик" та пересадку було зачинено на вхід та вихід.

Пізніше цього ж дня стало відомо про анонімне повідомлення про начебто замінування Центрального та Південного залізничних вокзалів. Роботу вокзалів тимчасово обмежено.