Потяг Чернівці - Київ змінив маршрут через обвал ґрунту

Фото з відкритих джерел

Відновлювальні роботи займуть щонайменше 10 годин

"Укрзалізниця" змінила рух потяга №118 сполученням Чернівці - Київ. Це довелося зробити через обвал ґрунту. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Провал у земляному полотні стався у районі карстових печер на перегоні Новоселиця - Мамалига через підмив ґрунту. Відновлювальні роботи триватимуть щонайменше 10 годин. 

Відомо, що маршрут змінив потяг, який відправився з Чернівців о 19:46. 

"З маршруту будуть виключені зупинки на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський,
Дунаївці, Гречани. Пасажирів із цих станцій (а їх у нас 154) просимо не хвилюватися, за вами вже виїхали 3 вагони, які доставлять вас до Хмельницького, куди із затримкою орієнтовно на 1 годину прибуде об'їзним маршрутом поїзд №118", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: "Укрзалізниця" запускає новий регіональний поїзд Київ - Гайворон

Раніше повідомлялося, "Укрзалізниця" продовжила маршрут потягу №807/808 Ківерці - Івано-Франківськ до Коломиї. Потяг відправлятиметься з Ківерців о 05:14, а прибуватиме до Коломиї о 13:52. З Коломиї відправлення буде о 14:58, прибуття до Ківерців о 23:45.

З Коломиї поїзд курсуватиме щоденно, крім середи, а з Ківерців - щоденно, крім середи та четверга. Поїзд проходитиме через станції Луцьк, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам’янка-Бузька, Підзамче, Львів, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш та Івано-Франківськ.