Послуги у "Дії" можна буде отримати без гаджетів і доступу до інтернету, - Мінцифри

Українці, які не мають гаджетів чи доступу до інтернету, зможуть отримати послуги в "Дії" у спеціально облаштованих місцях ЦНАП

Фото з відкритих джерел

Мінцифри повідомляє, що послуги у додатку "Дія" доступні навіть для тих українців, які не мають смартфонів і доступу до інтернету, бо отримати їх можна у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Facebook.

"Українці, які не мають гаджетів чи доступу до інтернету, зможуть отримати послуги в "Дії" у спеціально облаштованих місцях ЦНАП", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі послуга доступна у понад 1000 ЦНАПах. У них облаштували спеціальні місця з доступом до порталу "Дія", де адміністратори вчать користуватися додатком, консультують та допомагають отримати послуги онлайн.

Такі місця є у 612 ЦНАПах, 335 віддалених робочих місцях та 57 територіальних підрозділах.

У Мінцифри також зазначили, що завдяки такій новації:

  • багато людей у майбутньому зможуть отримувати послуги самостійно;
  • усі матимуть рівний доступ до сучасних сервісів;
  • зменшиться цифровий розрив між представниками поколінь та жителями різних населених пунктів;
  • збережеться час адміністраторів та не буде черг.

Новини за темою: У додатку "Дія" з'явилася можливість змінювати місце прописки

Нагадаємо, українці тепер можуть подорожувати до країн Європейського Союзу з цифровим COVID-сертифікатом у додатку "Дія". Наступним кроком Мінцифри буде розробка сертифікатів про результати ПЛР-тесту або на наявність імунітету у тих, хто перехворів на коронавірус.