Послуги "Приват24" для бізнесу в ніч на 26 вересня будуть недоступні через технічні роботи

Приват24 Фото з відкритих джерел

У ПриватБанку радять клієнтам не проводити платежі вночі, щоб технічні роботи не вплинули на них.

Через технічні роботи в ніч з 25 на 26 вересня українці можуть зіткнутися з проблемами в роботі Приват24 для бізнесу. В цей час рекомендують не проводити онлайн-платежі. Про це повідомив прес-секретар ПриватБанку Олег Серга.

"На вихідні вночі ПриватБанк проводить технічні роботи з модернізації онлайн-банку Приват24 для бізнесу. Саме у нічний час 25 та 26 вересня деякі операції у Приват24 для бізнесу можуть бути короткостроково недоступними", - заявив він.

У ПриватБанку радять клієнтам не проводити платежі вночі, щоб технічні роботи не вплинули на них.

Новини за темою: У роботі "ПриватБанку" стався збій: У деяких клієнтів були списані кошти

Нагадаємо, раніше під час іспиту чиновників на рівень володіння державною мовою стався технічний збій.  У Нацкомісії зауважили, що технічний збій не вплине на розклад наступних сесій іспитів.

Раніше повідомлялося, що "ПриватБанк" виграв справу щодо права повернення банку 247 автозаправних станцій. Тоді суддя скасував ухвалу місцевого суду та постанову суду апеляційної інстанції.

Також зазначимо, нещодавно "ПриватБанк" опублікував у газеті "Голос України" повідомлення про вручення ізраїльського позову екс-власникам фінустанови Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.