Понад третина українських шкіл пішла на дострокові канікули з 18 жовтня, - Шкарлет

Станом на сьогодні канікули розпочалися в 5125 закладах загальної середньої освіти

Фото з відкритих джерел

Із 18 жовтня 35,5% установ загальної середньої освіти в Україні перебувають на осінніх канікулах. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в Telegram

"Як ви знаєте, через стрімке зростання кількості нових випадків COVID-19 по всій Україні МОН рекомендувало закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18 жовтня. Станом на сьогодні канікули розпочалися в 5125 закладах загальної середньої освіти України – це 35,5% від їхньої загальної кількості", - написав Шкарлет.

Найбільше шкіл, у яких розпочалися канікули, у Харківській (99% від загальної кількості), Сумській (94,3%), Київській (77%), Донецькій (71,1%) і Запорізькій (65,4%) областях.

Новини за темою: Українським школярам можуть продовжити осінні канікули, - МОЗ

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що в Україні на сьогодні принаймні одну дозу COVID-вакцини отримали вже 86% працівників шкіл. Повністю вакциновані - понад 50% співробітників освітніх установ. 

Раніше у Міносвіти дали роз’яснення, як працюватимуть заклади освіти у помаранчевій та червоній зоні карантину. Помаранчева зона передбачає не менше 80% вакцинованих вчителів. У червоній зоні карантину робота закладів освіти в очному режимі передбачає 100% COVID-вакцинації.