Понад 600 тисяч українців пропустили друге COVID-щеплення

Для надійного захисту від коронавірусу необхідно саме дві дози COVID-вакцини

Вакцинація дітей от-от розпочнеться фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що понад 600 тис. українців не зробили вчасно друге щеплення проти COVID-19. Про це він повідомив під час брифінгу. 

"Зараз понад 600 тисяч українців ще не дійшли за своєю другою дозою, незважаючи на те, що час її введення вже настав. Тому прошу, не зволікайте і зверніться до найближчого пункту щеплення або центру вакцинації", - заявив він.

Міністр нагадав, що для надійного захисту від коронавірусу необхідно саме дві дози COVID-вакцини.

Новини за темою: МОЗ: Виявлення антитіл до COVID-19 не є підставою для відмови від вакцинації

Також Ляшко повідомив, що станом на 17 листопада принаймні першу дозу вакцини отримали 40% українців віком від 18 років. А в Києві 50% мешканців уже повністю імунізовані.

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ хоче посилити карантин в Україні. Зокрема, у жовтій зоні планують ввести повний курс вакцинації, як для працівників, так і для відвідувачів закладів.

Також нещодавно головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що Delta-штам COVID-19 має менший інкубаційний період, що швидко призводить до тяжкого перебігу хвороби. Однак вакциновані від коронавірусу переносять його легше.