Померла чеська акторка Лібуше Шафранкова - зірка фільму "Три горішки для Попелюшки"

фото з відкритих джерел

Зазначається, що з 2014 року вона боролася з раком легенів

Сьогодні, 9 червня, померла чеська акторка Лібуше Шафранкова, зірка фільму "Три горішки для Попелюшки" 1973 року. Вона пішла з життя у віці 68 років. Про це, посилаючись на її сина, Йозефа Абрама, повідомляє CNN Prima News, інформує "УНН".

Зазначається, що з 2014 року Шафранкова боролася з раком легенів. Точна причина смерті акторки не розкривається.

Лібуше Шафранкова народилася 7 червня 1953 року в чеському місті Брно, там вона і закінчила театральне училище. Перший успіх до неї прийшов після зйомок у стрічці "Бабуся" за романом письменниці Божени Немцовой.

У 1973 році вона знялася у фільмі "Три горішки для Попелюшки" режисера Вацлава Ворлічека. Картина принесла актрисі всенародну любов і міжнародну славу.

Варто зазначити, що на батьківщині Шафранкова досі вважалася яскравою зіркою чеського кіно. Вона знімалася в таких стрічках, як "Русалонька", "Свято пролісків", "Принц і Вечірня Зірка" і оскароносному "Колі" (1996).

Акторка перестала брати участь в нових проектах у 2014 році.

Раніше повідомлялося, що актор Джо Лара, який зіграв Тарзана у фільмах і серіалі, загинув в авіакатастрофі. Трагедія сталася 29 травня. Літак впав в озеро в американському штаті Теннессі. Загинули семеро людей. За інформацією Федерального управління цивільної авіації, ніхто з тих, хто перебував у літаку, не мав права ним керувати.