Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Поліція просить Раду збільшити фінансування особового складу

Фото з відкритих джерел

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький також закликав депутатів ввести відповідальність за публічну образу поліцейського

Сьогодні, 22 листопада, під час виїзного засідання Комітету ВР з правоохоронної діяльності перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький звернувся до депутатів щодо перегляду Закону України “Про Державний бюджет” та збільшення фінансування на грошове забезпечення поліцейських. Про це повідомляє телеграм-канал Патрульної поліції України.  

“Зараз ми маємо кричущу ситуацію з особовим складом і незабаром будемо бачити великий відтік кадрів, що вплине, і на реагування, і на профілактику зокрема”, — наголосив Олексій Білошицький.

Також він закликав депутатів повернутися до розгляду законопроекту 5050-1, який має на меті внести зміни до КУпАПу та ввести відповідальність за публічну образу поліцейського, адже це питання наразі стоїть досить критично.

Новини за темою: В Україні на ділянках з камерами автофіксації кількість смертельних ДТП знизилася втричі, - поліція

Нагадаємо, учасники виїзного засідання Комітету ВР з правоохоронної діяльності, яке проходить у Харкові 22 листопада, обговорюють забезпечення безпеки на дорогах міста та області через резонансні ДТП.

Раніше перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький під час засідання комітету з питань правоохоронної діяльності повідомив, що в Україні за 10 місяців 2021 року сталося понад 150 тис. ДТП. Понад 2,5 тис. людей загинули в цих дорожньо-транспортних пригодах.