Поліцейським офіцерам громади з трьох областей передали 86 автомобілів

Фото з відкритих джерел

В Україні несуть службу 632 поліцейські офіцери громади, які обслуговують 6 мільйонів населення

На території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" відбулася церемонія передачі для поліцейських офіцерів громади у Київській, Вінницькій і Полтавській областях 86 автомобілів. Про це повідомляє "Укрінформ".

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на церемонії наголосив, що у проекті "Поліцейський офіцер громади" є "повна співпраця місцевих громад, державної влади, народних депутатів, міжнародних партнерів, поліцейських і простих громадян, які оцінюють роботу поліцейських офіцерів громади на місцях".

Міністр також наголосив, що цей проект має збільшуватися. На його думку, удосконалити і розвинути підготовку поліцейських офіцерів громади можливо шляхом об'єднання зусиль.

"Наша амбітна мета полягає у тому, щоб до кінця наступного року поліцейських офіцерів громади стало 2 тисячі. А взагалі мета у тому, щоб у кожній з територіальних громад запрацював поліцейський офіцер громади", - зазначив Монастирський.

Своєю чергою голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що в Україні несуть службу 632 поліцейські офіцери громади, які обслуговують 6 мільйонів населення. Понад 4300 населених пунктів з майже 30 тисяч обслуговуються поліцейськими офіцерами громади.

Новини за темою: Протягом наступного року має бути збудована ділянка українсько-російського кордону, - Монастирський

Нагадаємо, у Міністерстві внутрішніх справ для поліцейських закуплять більше 6 тисяч бодікамер, а також електромобілі.