Під час негоди в одній зі шкіл Києва зірвало тимчасовий дах і затопило приміщення 5-11 класів, - КМДА

В українських школах змінили меню Фото з відкритих джерел

Через пошкодження будівлі учні розпочнуть навчальний рік дистанційно

У Київській гімназії №179, що у Голосіївському районі, учні 5-11 класів розпочнуть навчальний рік дистанційно через пошкодження будівлі внаслідок негоди. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"У 179-й гімназії Голосіївського району учні початкових класів у повному складі розпочнуть навчальний рік за партами, а от учням 5-11 класів доведеться на якийсь час перейти на дистанційну форму навчання. Тут під час негоди на поверсі, який добудовували, зірвало тимчасовий дах, а приміщення було затоплено", - розповіла директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Новини за темою: Негода у Києві повалила 350 дерев по всьому місту, - "Київзеленбуд"

За її словами, ремонт школи вже розпочато.

"Будівельники постараються якомога швидше привести приміщення в порядок, щоб повернути учнів в класи", - додала Фіданян.

Загалом унаслідок негоди в Києві постраждали сім освітніх закладів. Міські служби вже повністю ліквідували наслідки в шести з них.

Раніше у Київській міській державній адміністрації повідомили, що з 1 вересня у закладах освіти столиці почнуть діяти заборони, які залежатимуть від рівня епідеміологічної безпеки.