Під час мітингу ФОПів у центрі Києва стався інцидент з інкасаторським авто

Під час мітингу ФОПів у центрі Києва стався інцидент з інкасаторським авто Скріншот

Рух на Європейській площі досі перекритий протестувальниками

Під час мітингу фізичних осіб - підприємців, які протестують у центрі Києва з вимогою скасувати карантинні обмеження для бізнесу під час чергового локдауну, стався інцидент з інкасаторським авто.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення повідомила кореспондент Алла Жизневська.

Протестувальники, які перекрили рух Європейською площею у столиці, намагалися не пропустити інкасаторське авто, яке рухалося вулицею Трьохсвятительською, зазначила кореспондент. Проте машина не зупинилася і відштовхнула одного з учасників протесту. Чоловік упав, проте, як видно на відеокадрах, відразу ж підвівся. Протестувальники намагалися наздогнати машину, проте їх зупинили правоохоронці. Один із поліцейських згодом пояснив мітингувальникам, що інкасатори не мають права зупинятися, відчиняти двері авто тощо.

Новини за темою: Мітинг ФОПів: Протестувальники перекрили рух у центрі Києва

Як зазначила Алла Жизневська, перекриття руху на Європейській площі (а на цій транспортній розв’язці - досить насичений рух) досі триває, хоча зараз - година пік.

Нагадаємо, підприємницькі протести почалися в країні з початку грудня 2020 року. Спочатку ФОПи виходили через жорсткі обмеження карантину, карантин вихідного дня і початок фіскалізації.

Як повідомляли, у лютому обурені мітингувальники вийшли до посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Підприємці пояснили, що українська влада не чула їхні вимоги, тому вони просили допомоги донести їхню позицію і в дипломатів.