Pfizer заявила про ефективність COVID-вакцини для дітей віком від 5 до 11 років

Наразі вакцина Pfizer доступна лише для дітей віком від 12 років

Фото з відкритих джерел

Компанія Pfizer заявила, що її вакцина проти COVID-19 є дієвою та безпечною для дітей віком від 5 до 11 років. Про це повідомляє AP.

Зазначається, що під час тестування, в якому брали участь більше ніж 2,2 тисячі дітей, компанія прищеплювала лише третиною від звичайної дози. Після другого щеплення у дітей вироблявся рівень антитіл для боротьби з коронавірусом на такому рівні, як і у щеплених у віці від 12 років. 

За словами віце-президента компанії Білла Грюбера, дози COVID-вакцин для дітей є безпечними. Серед побічних ефектів можуть бути біль у м'язах, лихоманка, головний біль, втома, нудота. Проте всі ці симптоми є тимчасовими.

Спочатку компанія планує подати заявку для екстреного використання своєї COVID-вакцини для дітей віком від 5 до 11 років до американського регулятора, а вже потім до британського та європейського.

Новини за темою: У США для людей старше 65 років рекомендують третю дозу Pfizer

Нагадаємо, американська фармацевтична компанія Pfizer заявила про завершальний етап стадії випробування таблеток від коронавірусу. Препарат протестують на 1140 учасниках.