Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Pfizer та BioNTech заявили про 100% ефективність їхньої COVID-вакцини для підлітків

Фото з відкритих джерел

Компанії планують найближчим часом надіслати регуляторам США та інших країн заявки на схвалення вакцини для підлітків

Американська фармкомпанія Pfizer та її німецький партнер BioNTech заявили про 100% ефективності своєї вакцини проти COVID-19 для дітей віком від 12 до 15 років. Про це із посиланням на пресреліз компаній повідомляє "УНН".

Повідомляється, що дослідження проводили у США серед підлітків віком від 12 до 15 років. Загалом участь у ньому взяло 2228 осіб.

Усі 30 підтверджених випадків зараження коронавірусом під час випробувань зареєстрували у підлітків, яким вводили плацебо. У компаніях вважають, що це свідчить про 100% ефективності їхньої вакцини.

"Це перші та єдині розкриті довгострокові дані, які демонструють безпеку та ефективність вакцини проти COVID-19 в осіб віком від 12 до 15 років", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Гонконгу схвалили COVID-вакцину Sinovac для дітей віком від трьох років

Pfizer і BioNTech планують найближчим часом надіслати регуляторам США та інших країн заявки на схвалення вакцини для підлітків.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я Канади схвалило COVID-вакцину Pfizer для дітей від 5 до 11 років. Також нещодавно в Ізраїлі дозволили COVID-щеплення дітей 5-11 років.