Pfizer розпочала випробування нового препарату для профілактики коронавірусу

Препарат планують випробувати на 2660 добровольцях

Вакцина від коронавірусу виробництва Pfizer

Flickr

Американська фармацевтична компанія Pfizer оголосила про початок наступної фази випробувань перорального противірусного препарату для профілактики COVID-19. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Pfizer оголосив про старт фази 2/3 випробувань EPIC-PEP, щоб вивчити ефект від нового антивірусного кандидата PF-07321332 разом з малими дозами ритонавіру для запобігання COVID-19", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що фаза випробувань є частиною глобальної програми клінічних досліджень і охоплює осіб, які старше 18 років і живуть в одному домогосподарстві з особою, в якої підтвердили симптоматичну інфекцію SARS-CoV-2.

Новини за темою: Pfizer заявила про ефективність COVID-вакцини для дітей віком від 5 до 11 років

Препарат планують випробувати на 2660 добровольцях, які розпочнуть його приймати одразу ж після появи перших симптомів коронавірусу або після контакту з інфікованим. 

"Ми вважаємо, що ця терапія може допомогти зупинити вірус на ранній стадії - ще до того, як у нього з'явиться можливість значно поширитися, потенційно запобігаючи симптоматичній захворюваності тих, хто піддався його впливу, і пригнічуючи появу інфекції у інших", - сказав президент науково-дослідних і медичних досліджень компанії Pfizer доктор Мікаель Дольстен.

Нагадаємо, нещодавно у МОЗ України повідомили, що вакцини Pfizer та Moderna можна комбінувати. Інтервал між першою і другою дозами має становити 28 днів.