Pfizer просить регулятор США дозволити вакцинувати дітей у віці від 5 років

Вакцину хочуть застосовувати у екстрених випадках

Фото з відкритих джерел

Фармацевтичні компанії Pfizer і BioNTech направили запит Управлінню з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) США на застосування своєї COVID-вакцини для дітей у віці від 5 років. Про це повідомляється у Twitter компанії.

"Ми і Biontech Group офіційно відправили в FDA наш запит на отримання дозволу на використання в екстрених випадках (EUA) нашої вакцини від COVID-19 для дітей від 5 до 12 років", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Ефективність вакцини Pfizer від коронавірусу через півроку падає вдвічі, - дослідження

Нагадаємо, раніше у США управління з контролю за продуктами і ліками (FDA) остаточно схвалило застосування вакцини від коронавірусу Pfizer-BioNTech. Її використовуватимуть для щеплень людей, старших за 16 років.

Раніше повідомлялося, що у США можуть дозволити вакцинацію від коронавірусу дітей до 12 років вже взимку. Поки дозволяться проводити вакцинацію дітям від 12 років. 

Також повідомлялося, що комітет Європейського агентства лікарських засобів (EMA) рекомендує людям з ослабленим імунітетом зробити бустерні дози вакцинами Pfizer і Moderna від COVID-19. Третя доза препарату може вводитися через 28 днів після другої.