Перший сніг у Києві: 173 одиниці техніки обробляють дороги й тротуари протиожеледними засобами, - КМДА

Фото: пресслужба КМДА

Комунальна корпорація для зимового утримання доріг, мостів, тротуарів і велодоріжок має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової спецтехніки

У столиці пішов перший сніг. Дорожники КК "Київавтодор" ще до початку опадів почали обробляти мости, підйоми і спуски, а також вулиці з бруківки протиожеледними засобами. Нині спеціальна техніка розташована на вихідних позиціях у місті, а також наносить рідкі хлориди, сіль і піщаносоляну суміш. До роботи наразі залучені 173 одиниці техніки. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що Комунальна корпорація для зимового утримання доріг, мостів, тротуарів і велодоріжок має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової спецтехніки.

У КК "Київавтодор" нагадують водіям, що у період погіршення погодних умов необхідно бути обачними на дорогах. А тих, хто ще не встиг змінити літню гуму на зимову, переконливо просять це зробити, аби не піддавати небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.

"Також не варто залишати авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та узбіччях, аби не заважати працювати спецтехніці. Автівки, які заважають прибиранню вулиць від снігу, евакуюють", - зазначають у КМДА.

Новини за темою: Вітряно, мокрий сніг із дощем: Прогноз погоди на 23 листопада

Нагадаємо, тим часом Карпати засипало снігом. Зокрема, на горі Піп Іван Чорногірський випало до 1 метру снігового покриву.