Оксана Марченко у фільмі "Паломниця" розповіла, як незаміжнім дівчатам за допомогою церкви вийти заміж

Фото з відкритих джерел

Свято-Покровський жіночий монастир славиться тим, що багато дівчат, жінки йшли і йдуть досі і просять на Покров Матір Божу про чоловіка, про сім'ю.  Про це Оксана Марченко розповіла у своєму фільмі "Паломниця".

"Монастир славився тим, що дуже багато дівчат, жінки йшли і йдуть досі і просять на Покров Матір Божу про чоловіка, про сім'ю. А в чому тут секрет взагалі? - запитала Оксана Марченко у ігуменії Каллісфенії (Шамайло).

У бесіді ігуменія Каллісфенія (Шамайло) нагадала про український весільний звичай. Наречена виходить заміж у фаті, а під вечір мати нареченого знімає фату і надягає хустку.

"Такий існує звичай на Україні, коли дівчина виходить заміж, вона в фаті, після торжества, вже в кінці дня, свекруха знімає фату і надягає хустку. І дівчина вже повинна ходити в хустці. Але ось в цей день Матір Божа Покров, вона, як би покривало, одягає хустку", - розповіла ігуменія.

Вона звернула увагу, що дуже багато молоді вірять в допомогу Матері Божої.

"І багато хто говорить, що Матір Божа допомагає, і виходять заміж. Приходять, дякують", - зазначила вона.

Ігуменія Каллісфенія (Шамайло) нагадала, що і Матір Божа всім допомагає.

"Нікого не відкидає. Так що просите-і дано буде вам. Шукайте-знайдете", - наплутувала вона.

Нагадаємо, Оксана Марченко випустила нову, вже 11-ту, серію "Паломниці", в якій показала Київський Свято-Покровський монастир, в деталях розповіла про таїнство причастя і про те, чому в його процесі священик може заробити тяжкий гріх.