Оксана Марченко під час зйомок "Паломниці" подарувала Філіпу Кіркорову ікону Божої Матері "Скоропослушниця"

Фото з відкритих джерел

Під час зйомок дев'ятої серії авторського проекту Оксани Марченко "Паломниця" телеведуча зустрілася з народним артистом РФ, України та Молдови Філіпом Кіркоровим і подарувала йому ікону Божої Матері "Скоропослушниця".

Цю ікону, за словами Оксани Марченко, вона вперше побачила близько 15 років тому, коли лікувала душевні рани в Покровському монастирі.

"Пам'ятаю невелику ікону, яку заливало світло десятка свічок, осяваючи лик Богородиці та ніжну дитячу п'яточку. Тоді я подумати не могла, що одного разу така ж ікона з'явиться в моєму домашньому храмі. Геронда Григорій, вже спочилий настоятель обителі Дохіар, де сьогодні знаходиться оригінал ікони, благословив написати для мене її точний список. Чому він так вирішив - ми вже не дізнаємося ніколи. Кожен список з ікони урочисто проводжають із монастиря хресним ходом із квітами та молитвами. За ці роки мені варто написати книгу про чудеса, явлені цією іконою, які трапляються з людьми протягом тижня після звернення", - поділилася телеведуча.

Подарунок Оксани Марченко є дуже символічним: цей образ став першою іконою, яка з’явилася в домашній каплиці Філіпа Кіркорова.

"Це перша ікона, яка зайшла сюди. Ти розумієш?! Перша ікона, яка сюди зайшла, – вона твоя", - сказав артист, висловивши подяку.

Філіп Кіркоров після бесіди з телеведучою зробив їй невелику екскурсію каплицею, інтер'єр якої під час зйомок дев'ятого епізоду "Паломниці" тільки облаштовували. За словами артиста, на будівництво каплиці його спонукало бажання зробити для своїх дітей – дочки Алли-Вікторії та сина Мартіна – куточок, де вони могли б побути наодинці з собою: постояти, поговорити та полегшити душу.

Нагадаємо, 7 травня на YouTube-каналі Оксани Марченко відбулася прем'єра дев'ятого фільму проекту "Паломниця", який повідав про Свято-Миколаївський Мукачівський жіночий монастир. У новій серії телеведуча розповіла, що означають кольори богослужбового облачення священнослужителів, а також поділилася з телеглядачами неписаним правилом, пов'язаним із таїнством церковного послуху.

У цьому ж епізоді Оксана Марченко показала глядачам ікону Божої Матері "Скоропослушниця", що є однією з головних святинь Свято-Миколаївського Мукачівського жіночого монастиря.