Оголошено список країн-учасниць міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2022"

Фото з відкритих джерел

Цього року в конкурсі візьме участь 41 країна

Цього року в міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення 2022" візьме участь 41 країна. На конкурс повернулася Чорногорія, яка два роки поспіль не брала участь через фінансові труднощі. Також на "Євробаченні 2022" виступатиме представник із Вірменії. Минулого року країна відмовилася від участі через воєнні дії в Нагірному Карабасі. Про це повідомляється на сайті конкурсу.

"Ми так схвильовані тим, що у нас знову понад 40 учасників, які змагатимуться за легендарний трофей "Євробачення" в Турині у травні наступного року. Команда старанно працює над підготовкою до зустрічі всіх делегацій в новому місті-організаторі й гарантує, що пісенний конкурс Євробачення забезпечить грандіозне видовище, на яке розраховує майже 200 млн глядачів", - повідомив керівник конкурсу Мартін Естердаль.

Зазначається, що у "Євробаченні 2022" братимуть участь такі країни: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Бельгія, Кипр, Чехія, Фінляндія, Франція, Греція, Ісландія, Італія, Латвія, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія, Португалія, Румунія, Сербія, Словенія, Швейцарія, Україна, Австралія, Австрія, Болгарія, Хорватія, Данія, Естонія, Грузія, Німеччина, Ірландія, Ізраїль, Литва, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, Сан-Марино, Іспанія, Швеція та Велика Британія.

Новини за темою: Приймання заявок для участі в Національному відборі на "Євробачення-2022" триватиме до 24 жовтня

Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" в 2022 році відбудеться в Турині на арені PalaOlimpico. Півфінал пройде 10 і 12 травня 2022 року, а фінал - 14 травня.